2016 10 20 Ďáblická Bludička

Výsledky:

Budiž hold vzdán všem bludičům jenž zdolali trať noční v hájích Čimic a Ďáblic.

Díky Evičce za vzornou obsluhu IT oddělení a Komančovi s Evičkou za sběr kontrol.

Výsledky jsou již zde

Pár fotek zde

Máte-li přípomínky či reklamace, ozvěte se mi na emila hyneku(uzenáč)seznam.cz.

Nočníkům zdar !

Pozvánka:

Ďáblická Bludička (čtvrtek, 20.10.2016 – 13.nočník)

Osteoporóza je metabolická kostní choroba, která se projevuje řídnutím kostní tkáně. V kostech se vytvářejí póry, dochází k úbytku vápníku a jiných minerálů. Příčinou může být podvýživa, nedostatek pohybu, věk nebo menopauza. Projevuje se bolestmi zad, snadnou lomivostí kostí, zmenšením tělesné výšky, zmenšenou pohyblivostí a vytvořením hrbu.

Toť praví wikipédie.

Vylučovacím způsobem bychom mohli (alespoň v mém případě) nejprve vyškrtnout podvýživu a menopauzu a zaměřili bychom se především na pohyb a věk. S věkem už asi nehnem, takže pojďme se hýbat lesem, než se nám udělá hrb a zlámou kosti.

Tímto zveme všechny příznivce nočních taškařic a odpůrce řídnutí kostí, aby ve  čtvrtek 20. října nočním proběhem v severní části Prahy oslavili mezinárodní den osteoporózy.

Opět se můžete pobavit blouděním v háji, hledáním něčeho ve tmě, v lese, v díře, v jámě ďáblově, v rýze, v hustniku, v pelechu bezdomovce, za hromadou dřeva, na skále či v rybníčku.

KDY: ve čtvrtek 20.10.2016, start otevřen od 18:00 do 19:30

KDE: restaurace Na Mělnické v Ďáblicích (naproti hřbitovu). Restaurace se nachází na rozhraní ulic Ořechová a Ďáblická: GPS: [50°8’4.707″N, 14°28’39.846″E].

Odkaz na mapu: ZDE

 JAK se tam dostat ?: Dostanete se tam bud pěšky od metra Ladví (1,5km), nebo Střížkov (1km), tramvají (4, 10) nebo autobusy č. 103,136,345,348,368.

CO TAM ? : Kromě oslavy dne osteoporózy a bloudění hájem, restaurace Na Mělnické čepuje Gambrinus 10, a Plzeň 12. Je zde i bohatý výběr minutek za slušnou cenu, tak ne, abyste se naprali předem.

CO S SEBOU ? : S sebou si vemte: čelovku, svítilnu či kahan, buzolu či kompas, tužku (ta se taky šikne), hodinky či chronometr, oblečení a ozutí dle počasí, drobné na pivo a startovné (30,-). Mapa (formát A4) nebude vodovzdorně upravena, a proto si vemte futrálek.

Vemte si pevné nohavice! Ostružíní je v Ďábličáku výživné.

 Pravidla :

Budou upřesněna na startu a pár dní zde na webu.

Po příchodu do restaurace si nejdříve vyberte volný startovní čas na připraveném formuláři (odstup 1 minuta), napište své ctěné jméno, a zapamatujte startovní číslo.

Poté se zaregistrujte (hlašte příjmení jméno a startovní číslo) a zaplaťte startovné.

Dostanete průkazku se startovním číslem do které vyplňte jméno a startovní čas.

Minutu před startem buďte u časomíry s připravenou průkazkou ke kontrole.

Kontroly : reflexní tyčky, světelné bludičky, voskovky (průkazku olepujte izolepou jen z jedné strany! )

 Vyhlášení : v cca 21:15; bude i tombola s následnou oslavou

 Délka trasy : těžko říct, ale asi okolo 6 km, letos není časový limit, ale po 22:30 si to měříte sami 🙂

Přihlášky : přes google formulář: LINK (jednoduše připište jméno příjmení a email), nebo nouzově na email hyneku(uzenáč)seznam.cz do 17.10.2016 23:30 SEC, nebo do naplnění limitu bludičů. Poté jen po individuální domluvě a s dárky pro pořadatele. Těm, co přihlášku nepošlou hrozí, že buď dostanou použitou mapu od doběhnuvšího bloudila, nebo se na ně budu zlobit (případně obojí). Každopádně maximální počet účastníků je 60, hlašte se včas. Pro ty (ta děvčata), kteří (která) se strachují o svou počestnost, je dovoleno vyraziti i ve dvou.

Seznam přihlášených: ZDE

Za organizační team Hynek (602 114 407)