2015 10 28 Ďáblická Bludička

Výsledky Ďáblické Bludičky 2015

Jak patrno z výsledků zkušenost bludičů zvítězila a nenechala se rozhodit nenadálým množstvím svítiček hanebných v mapě nezakreslených. Ba i kontrola 5 prohozena s falešnou nenadělala většině vrásek. Omluva stavitele tudíž míří k těm, co dohledávkou touto byli potrápeni.

Vítězem 12. nočníku se stal ředitel výrobny na skvělé čelovky Petr Dvořák alias O-Pérák. Jak vidno, potvrzuje se, že čelovky Lucifer se pravidelně umísťují na předních pozicích nočních OB.
Druhý doběhl mistr světa ve štafetách z OB 2013 Tomáš Dlabaja alias Olaf. O minutu za ním pak přiběhl třetí Tomáš Jíra. Kuriózní situace nastala na 5-6 místě, kde na sekundu přesně doběhli stejně Tomáš Johanovský a Pavel Kurz.

Dámy si rozdělily bednu v následujícím pořadí: Ája Neradová, Dana Rypáčková a Marcela Konečná.

Skvrnkou na této akcičce bylo množství lidí, kteří se přihlásili, ale nakonec (bez omluvení) nedorazili. Kvůli množství lidí překračující kapacitu restaurace, jsem v polovině minulého týdne omezil přihlašování. Určitě by se našlo spousta dalších bludiču, kteří by se rádi proběhli. O zbytečně vytisklých mapách nemluvě.

Poděkovaní patří Evičce Pykové za pomoc s registrací a vyhodnocováním a Komančovi (co organizuje věžové orienťáky)  za sběr kontrol.

Ztráty a nálezy:
dres s krátkým rukávem SK Praga (čichově velmi výrazný)
modré tričko s dlouhým rukávem Karimor

Bludičům a Bludičkám ZDAR !

Hynek

Fotky Bludička 2015

——————————————————————————————————————————————–

Pozvánka:

Ďáblická Bludička (středa, 28.10.2015 – 12.nočník)

Zveme všechny příznivce nočních taškařic, aby ve středu 28. října nočním proběhem v severní části Prahy oslavili rozvrácení Rakousko-Uherska a založení naší drahé republiky.

Nutno podotknout, že na rozdíl od hanebných pomahačů habsburského trůnu, jako byl například maršál Radecký (na vzniku republiky se nijak nepodílel), náš obdivovaný Jára Cimrman nikdy s ničím Habsburkům nepomohl a tak velkým dílem přispěl ku vzniku samostatného českého státu. Podrobně o prohnilosti rakouského mocnářství, ve kterém to po jednom silnejším deštíku rupne, vypráví dnes již světově proslulé Cimrmanovo dílo “Lijavec”.

Tož opět se můžete pobavit blouděním v háji, hledáním něčeho ve tmě, v lese, v díře, v jámě ďáblově, v rýze, v hustniku, v pelechu bezdomovce, za hromadou dřeva, na skále či v rybníčku.

 KDY: ve středu 28.10.2015, start otevřen od 18:00 do 19:30

 KDE: restaurace Na Mělnické v Ďáblicích (naproti hřbitovu). Restaurace se nachází na rozhraní ulic Ořechová a Ďáblická: GPS: [50°8’4.707″N, 14°28’39.846″E].

Odkaz na mapu: ZDE

 JAK se tam dostat ?: Dostanete se tam bud pěšky od metra Ladví (1,5km), nebo Střížkov (1km), tramvají (4, 10) nebo autobusy č. 103,136,345,348,368.

CO TAM ? : Kromě oslavy výročí a bloudění hájem, restaurace Na Mělnické čepuje Gambrinus 10, a Plzeň 12. Je zde i bohatý výběr minutek za slušnou cenu, tak ne, abyste se naprali předem.

CO S SEBOU ? : S sebou si vemte: čelovku, svítilnu či kahan, buzolu či kompas (letos se budou obzvláště hodit !), tužku (ta se taky šikne), hodinky či chronometr, oblečení a ozutí dle počasí, drobné na pivo a startovné (30,-). Mapa (formát A4) nebude vodovzdorně upravena, a proto si vemte futrálek.

Vemte si pevné nohavice! Ostružíní je v Ďábličáku výživné.

 Pravidla :

Budou upřesněna na startu. Letos sice bez světelných bludiček, ale s o to větším počtem bludiček v lese, včetně těch, co vás zátáhnou i tam, kam byste nechtěli :-).

Po příchodu do restaurace si nejdříve vyberte volný startovní čas na připraveném formuláři (odstup 1 minuta), napište své ctěné jméno, a zapamatujte startovní číslo.

Poté se zaregistrujte (hlašte příjmení jméno a startovní číslo) a zaplaťte startovné.

Dostanete průkazku se startovním číslem do které vyplňte jméno a startovní čas.

Minutu před startem buďte u časomíry s připravenou průkazkou ke kontrole.

Kontroly : reflexní tyčky, světelné bludičky, voskovky (průkazku olepujte izolepou jen z jedné strany! )

 Vyhlášení : krátce po doběhnutí posledního v limitu (cca 21:30); možná bude i tombola s následnou oslavou

 Délka trasy : těžko říct, ale asi okolo 6 km

Přihlášky : přes google dokument: LINK (jednoduše připište jméno příjmení a email), nebo nouzově na email hyneku(uzenáč)seznam.cz do 26.10.2015 23:30 SEC, nebo do naplnění limitu bludičů. Poté jen po individuální domluvě a s dárky pro pořadatele. Těm, co přihlášku nepošlou hrozí, že buď dostanou použitou mapu od doběhnuvšího bloudila, nebo se na ně budu zlobit (případně obojí). Každopádně maximální počet účastníků je 60, hlašte se včas. Pro ty (ta děvčata), kteří (která) se strachují o svou počestnost, je dovoleno vyraziti i ve dvou.

Za organizační team Hynek (602 114 407)