2005 10 25 Ďáblická Bludička

Výsledky 2005

Blahopřejeme všem doběhnuvším učastníkům nočníkové taškařice.
Teplý a svěží větřík oblažoval tváře osvětlených bludičů a bludiček. Opět nikdo neorazil nastraženou pohyblivovou kontrolu na zádech ouchyla Schmoranze, pohybujícího se nedaleko pelechu bezdomovce. Dle posledních zpráv ho vyděsily nové typy vysoce svítívých čelovek, takže se přesunul na klidnější místo v závěsu Nuselského mostu.
Nejrychleji ražbu provedl Dušan Lebeda s tryskovým časem 43 minut. Honza Rezáč obhajil lonské stříbro a třetí medailista Honza Novák utekl čtvrtému Jirkovi Šplíchalovi o pouhých 17 sekund.
Stabilní formu potvrdil i team GeTe, který se nenechal konkurenty vyhodit ze sedla. Svým časem 2:46:00 potvrzuje roli milovníka nočních parků.
Dámská dvojka Elena Berndtová a Radka Doležalová si při čtení popisu kontrol prohodila písmena ”b” a ”í” ve slově ”hřbítek” (navíc vypustily ”t”). Po neuspěšném houbaření málem zdevastovaly vybavení dětského hřišťátka, neb zkoumaly co se nachází pod kloboukem dřevěného hřiba.
Další noční orienťák organizuje Martin Mykiska 21.12.2005. Sraz v 18:30 u nadražní kasy pod Machu Picchu. Délka trasy cca 8km, převýšení 1500m. Nezapomeňte na časový posun -5 hodin GMT. Popis kontrol jen ve španělštině.